امور مالی/ پرداخت ها

با سلام، مشتری گرامی از اینکه پایگاه هنر برای شما را برای خرید و یا سفارش تولید آثار هنری از طریق اینترنت انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم
برای خرید از فروشگاه شما می توانید از دو روش خرید پستی و خرید نقدی استفاده کنید
در خرید پستی شما ابتدا محصول را از طریق پست و یا پیک در درب منزل و یا محل کار تحویل خواهید گرفت و سپس هزینه محصول را نقدا به مامور پست پرداخت خواهید کرد
در روش دوم یعنی خرید نقدی که شامل قرعه کشی و حضور در حراج ها و سایر تسهیلات این پایگاه می شود شما می توانید هزینه محصول را ابتدا از طریق درگاه یکی از بانک های عضو شتاب پرداخت نمایید و سپس محصول را در درب منزل و یا محل کار تحویل بگیرید
برای خرید نقدی شما باید دارای کارت بانکی شبکه شتاب باشید
و همچنین رمز دوم کارت خود را فعال کرده باشید

پرداخت اینترنتی به پرداخت پول از طریق درگاه اینترنتی بانک اطلاق می شود به طوری که این پرداخت بدون نیاز به حضورفیزیکی در بانک یا فروشگاه و ازطریق اینترنت انجام میشود. در واقع خریدار با استفاده از کارت بانک خود می تواند از اینترنت خرید کرده و پول آن را همان موقع پرداخت نماید.

کاربران محترم سایت هنر برای شما می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.
شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.
رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
کد CVV2
این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.
تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

اگر به اینترنت بانک حساب خود دسترسی دارید می توانید مبلغ را بصورت اینترنتی به شماره کارت ذیل واریز نمایید
بانک ملت : شماره حساب .... و یا شماره کارت 444-333-222-111 بانک ملت بنام 11 12
بانک تجارت: شماره حساب .... و یا شماره کارت 444-333-222-111 بانک تجارت بنام 11 12
انجام پذیرد
لطفاً پس از انتقال وجه ، كد پيگيري را از طريق فرم ذیل همین صفحه براي واحد مالي و اداري ارسال فرماييد.

در صورتیکه دارای کارت بانکی هستید، بدون مراجعه به بانك و حتی در ساعات و روزهای تعطیل قادر به پرداخت وجه سرویس مورد سفارش خود خواهید بود. جهت پرداخت، پس از ورود كارت به دستگاه خودپرداز و زدن رمز عبور خود، از منوهای موجود ابتدا "انتقال وجه" و سپس "به كارت دیگر" را انتخاب كنید. پس از ورود مبلغ به ریال یکی از شماره كارتهای ذیل را  وارد کرده و كلید ورود را بزنید .  در مرحله آخر با پاسخ مثبت به سوال " آیا مطمئن به انتقال وجه به حساب "11 12" می‌باشید"، پرداخت وجه انجام می شود. خودپرداز با چاپ رسید که شامل شماره ارجاع، مبلغ انتقالی و شماره حساب و كارت دریافت كننده می‌باشد، اطلاعات پرداخت را در اختیار شما میگذارد. سپس با تلفن های ثابت هنر برای شما تماس گرفته و کد پیگیری را به اطلاع واحد حسابداری رسانده و فرم ذیل صفحه را تکمیل نمایید
.
کارت بانک صادرات: ... به نام 11 12
کارت بانک ملی:  .... به نام 11 12
کارت بانک سامان:  ..... به نام 11 12

با مراجعه به نزدیكترین شعبه بانك صادرات، مبلغ را به حساب سپهر شماره .....   در وجه 11 12بپردازید. سپس با تلفن های ثابت هنر برای شما تماس گرفته و شماره سریال فیش پرداخت (به رنگ قرمز) را به اطلاع واحد حسابداری برسانید.

با مراجعه به نزدیكترین شعبه بانك ملی، مبلغ را به حساب سیبا شماره .....در وجه 11 12بپردازید. سپس با تلفن های ثابت هنر برای شما تماس گرفته و شماره سریال فیش پرداخت (به رنگ قرمز) را به اطلاع واحد حسابداری برسانید.

با مراجعه به نزدیكترین شعبه بانك سامان، مبلغ را به حساب شماره..... در وجه 11 12بپردازید. سپس با تلفن های ثابت هنر برای شما تماس گرفته و شماره سریال فیش پرداخت (به رنگ قرمز) را به اطلاع واحد حسابداری برسانید. 

با مراجعه به نزدیكترین شعبه بانك پارسیان، مبلغ را به حساب شماره ..... در وجه 11 12بپردازید. سپس با تلفن های ثابت هنر برای شما تماس گرفته و شماره سریال فیش پرداخت (به رنگ قرمز) را به اطلاع واحد حسابداری برسانید.

پس از پرداخت و جه خرید یا سفارش تولید اثر هنری لازم است برای ثبت سفارش مراحل زیر انجام پذیرد
با شماره تلفن 77655167-021تماس گرفته و اطلاع رسانی کنید
فرم ذیل صفحه را تکمیل و برای ما ارسال نمایید
توجه : لازم است کلیه اطلاعات درخواستی تکمیل شود
در صورت عدم تکمیل کامل این فرم هیچگونه مسئولیتی توسط سایت در انجام به موقع سفارش شما پذیرفته نمی شود

پس ازارسال اطلاعات خواسته شده توسط فرم ذیل همین صفحه و در صورت کامل و صحیح بودن این اطلاعات کد پیگیری برای شما از طریق ایمیل و پیامک ارسال می گردد . پس از یک روز کاری با نشانی کد ارسال شده برای شما صفحه ای در سایت قرارداده می شود که در آن پیشرفت مراحل سفارش برای تولید آثار هنری و یا خرید این آثار قرار داده شده است
به عنوان مثال اگر کد ارسال شده برای شما به صورت زیر باشد
kh123456
مراحل انجام پروژه خود را با این نشانی می توانید پیگیری نمایید
http://art4u.ir/follow/kh123456.html
برای دیدن این صفحه مثالی کلیک کنید.

تابلوهای بالای 250 هزار تومان به شرطی که در مناطق شهرداری تهران باشد

تابلوهای پست قبول با قیمت کمتر از 150 هزار تومان به شرطی که در مناطق شهرداری تهران باشد

خلاصه

  • فرم ثبت اطلاعات مالی مشتریان

    مشتری گرامی چنانچه برای سفارش و یا خرید اثر هنری از این پایگاه مبلغی را به حساب ما واریز نموده اید، لطفا برای ثبت مبلغ و انجام مراحل بعدی فرم زیر راتکمیل فرمایید. متعاقبا و پس از بررسی مدارک، کدپیگیری برای شما ارسال خواهد شد .با تشکر مدیریت امور مالی

    در صورتیکه قبلا عضو نشده ایدقسمت زیرین را تکمیل یا کلیک کنید